MATRAC SUSAN

MATRAC SUSAN

Viac pružín - maximálne prispôsobenie vášmu telu!

latexový matrac susan

Naša kolekcia matracov NATURAL ULTIMATE sa vyznačuje zvýšeným počtom pružín, ktoré zabezpečia maximálne prispôsobenie matraca vášmu telu. Absolútnou špičkou sú latexové matrace Susan, ktoré obsahujú najväčší počet pružín. 2400 taštičkových pružín a 4800 HD tabletových pružín tvorí spolu až 7200 individuálnych pružín, ktoré vám zabezpečia maximálnu podporu chrbtice a tela.

Ako aj pri našich ostatných matracoch, aj matrac Susan je vyplnený prírodnými materiálmi. Výplň latexového matraca je z prírodného kaučuku, ktorý krásne kopíruje tvar tela a je priedušný. Medzi materiály patrí aj 100% prírodná bavlna miešaná s vlnou. Matrac je ukončený jemnou hodvábnou tkaninou pre úžasný spánok, o ktorom už nemusíte snívať.
latexové matrace susan
latexové matrace susan

Matrac Susan má celkovú výšku 32 cm, a práve preto je po bokoch matraca našitých osem horizontálnych rukovätí, ktoré uľahčujú manipuláciu. V ponuke je v prevedení s tvrdou, stredne tvrdou či mäkkou tuhosťou pružín. Latexové matrace Susan vám prinesú pocit, že spíte na obláčiku. Potrebujete poradiť so správnym výberom vášho nového matraca a topera na matrac? Neváhajte navštíviť naše showroomy a radi vám poradíme pri výbere správneho matraca.

Technické parametre​

Výplň100% prírodná bavlna, miešaná s vlnou a prírodným kaučukom
Povrchšachovnicová látka
Taštičkové pružiny2400
HD tabletové pružiny4800
Pruženietuhé, stredné či mäkké
Hrúbka matraca32 cm
Úpravy2 rady ručného prešívania a prepichovania s vlnenými rozetkami
Úchyty8, pre uľahčenie manipulácie s matracom
OdporúčameTopper z ponuky
Westieri showroom

Showroom OD LightPark
Račianska 90 Bratislava

Po – Pia: 10:00 – 19:00 h.
So – : 10:00 – 18:00 h.

Westieri showroom

Showroom
Hurbanová Ves 122

Po – Ne: Po telefonickej  dohode
+421/ 911 115 119