MATRAC MARIA

MATRAC MARIA

Dokonalosť pre vaše telo!

latexový matrac maria

Latexový matrac Mária patrí do našej kolekcie NATUR ULTIMATE, ktorá je obohatená o ešte väčší počet pružín ako pri iných kolekciách. Ak hľadáte matrace, ktoré sa fantasticky prispôsobia chrbtici, práve ste ich našli! Matrace v tejto kolekcii obsahujú prírodný latex, vďaka čomu budú krásne kopírovať tvar vášho tela a sú ešte priedušnejšie.

Základom všetých kvalitných matracov je zloženie materiálov a ich súčinnosť. Kombinácia 2000 individuálnych taštičkových pružín a 1000 HD tabletových pružín v matraci Mária zaručuje maximálny komfort. Prírodné materiály ho doplnia o zdravý spánok. Prírodný kaučuk a bavlna zmiešaná s ovčou vlnou budú vynikajúco pôsobiť na vaše pohodlie a zníženie tlaku.

latexový matrac maria
latexový matrac maria
Povrchová látka matracu Mária je tvorená z prírodného viskózneho vlákna, ktoré dopraje radosť aj vašim očiam. Po bokoch matraca je našitých osem horizontálnych rukovätí, ktoré uľahčujú manipuláciu. Matrac má celkovú výšku 30 cm. Je v ponuke v prevedení s tvrdou, stredne tvrdou alebo mäkkou tuhosťou pružín.   Latexový matrac Mária sa úplne prispôsobí vášmu telu. Neváhajte navštíviť naše showroomy a radi vám poradíme pri výbere správneho matraca.

Technické parametre​

Výplň100% prírodná bavlna, miešaná s vlnou a prírodným kaučukom
Povrch100% naturálne viskózne vlákno
Taštičkové pružiny2000
HD tabletové pružiny1000
Pruženietuhé, stredné či mäkké
Hrúbka matraca30 cm
Úpravy2 rady ručného prešívania a prepichovania s vlnenými rozetkami
Úchyty8, pre uľahčenie manipulácie s matracom
OdporúčameTopper z ponuky
Westieri showroom

Showroom OD LightPark
Račianska 90 Bratislava

Po – Pia: 10:00 – 19:00 h.
So – : 10:00 – 18:00 h.

Westieri showroom

Showroom
Hurbanová Ves 122

Po – Ne: Po telefonickej  dohode
+421/ 911 115 119