MATRAC CARAVAGGIO

MATRAC CARAVAGGIO

Už žiadne prepotené noci!

Obojstranný matrac Caravaggio vám dopraje kvalitný spánok, ktorý si zaslúžite. Vyznačuje sa letnou stranou a zimnou stranou, ktoré vám dodajú ešte viac komfortu. Otočte si matrac podľa ročného obdobia a budete spať ešte pohodlnejšie. V lete na hodvábe, v zime na vlne. 1800 individuálnych taštičkových pružín zaručí maximálne pohodlie a podporu pre vašu chrbticu.
Vďaka kombinácii prírodných materiálov ako konská hriva, ktorá prirodzene odvádza vlhkosť, ovčia vlna a bavlna, budú rána tými najobľúbenejšími. Zobudiť sa oddýchnutý je snom nejedného zaneprázdneného človeka. Povrchová látka na matraci Caravaggio je krásna viskózna bavlna, ktorá je ukončená dvojitým ručným obšitím obvodu. Povrch s ručným prešívaním a použitím vlnených rozetiek dodáva matracu nádherný vzhľad.
Po bokoch matraca je našitých osem horizontálnych rukovätí, ktoré uľahčujú manipuláciu. Celková výška matraca je 28 cm. K dispozícií je v prevedení s tvrdou, stredne tvrdou alebo mäkkou tuhosťou taštičkových pružín. Ak vás matrac Caravaggio zaujal, neváhajte ho vyskúšať!

Technické parametre​

Obojstranný matraczimná a letná strana
Výplň100% prírodná bavlna, ovčia vlna a konská hriva
Povrchviskózna bavlna
Taštičkové pružiny1800
Pruženietuhé, stredné či mäkké
Hrúbka matraca28 cm
Úpravy2 rady ručného prešívania a prepichovania s vlnenými rozetkami
Úchyty8, pre uľahčenie manipulácie s matracom
OdporúčameTopper Modern

 

Prídite otestovať tento matrac

Showroom OD LightPark
Račianska 90 Bratislava

Po – Pia: 10:00 – 19:00 h.
So – : 10:00 – 18:00 h.

Showroom
Hurbanová Ves 122

Po – Ne: Po telefonickej  dohode
+421/ 911 115 119