Luxusné manželské postele na mieru

Ponúkame vám na výber zo štyroch manželských postelí na mieru, dve sú s úložným priestorom a dve bez. Každá z postelí však do vašej spálne vnesie dotyk luxusu a neopakovateľný komfort. Radi vám prispôsobíme tvar či veľkosť čela postele a tak isto aj výšku nožičiek. Každý z našich modelov - Hardtop/Hardtop XL, Boxpring, Storage bed aj Ottoman má svoje charakteristiky a špecifiká. Jedno však majú spoločné - ide o bezkonkurenčne pohodlné luxusné čalúnené postele na mieru.
Katalóg čiel na mieru

Obrázok

Hardtop/Hardtop XL postele na mieru

Populárnou voľbou sú naše kvalitné postele s tvrdým povrchom - Westieri Hardtop a Hardtop XL. Spĺňajú podmienky aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Táto dizajnová posteľ nesmie chýbať v žiadnej luxusnej spálni, je stelesnením komfortu a elegancie. Pri ich výrobe používame prvotriedne masívne drevo v kombinácii s kvalitnými povrchovými látkami. Výsledkom je posteľ na mieru, v ktorej sa snúbi nebeský komfort s dlhou životnosťou.

Zistite viac

Boxspring postele na mieru

Naše manželské postele Boxspring sú ideálnym riešením pre páry, ktoré chcú spať na čo najviac zmäkčenom matraci. Vďaka pružinovej podložke je vrchný matrac dodatočne odpružený, čo mu dodáva extra komfort a poddajnosť. Na týchto kvalitných posteliach na mieru spíte ako v bavlnke. Typ Boxspring je štandardom v luxusných spálňach po celom svete.

Zistite viac
Obrázok
Obrázok

Storage bed postele na mieru

Ponúkame tiež vysoko kvalitné postele na mieru s praktickým úložným priestorom. Nájdete ho aj pri modeli Storage bed. Základom tejto kvalitnej postele je tvrdá doska, na ktorú položíte svoj luxusný matrac na mieru. Storage bed je vybavená úložným priestorom so systémom štýlových zásuviek, ktoré si môžete nadizajnovať podľa seba - 1 alebo 2 kusy, s vysúvaním spredu alebo zboku.

Zistite viac

Ottoman postele na mieru

Kvalitné manželské postele typu Ottoman skrývajú úložný priestor vo svojom vnútri. Dostanete sa k nemu jednoducho nadvihnutím vrchnej časti. Tieto postele na mieru spĺňajú najvyšší štandard kvality a komfort, pričom ho spájajú so známou konštrukciou. Každej spálni dodajú punc luxusu a elegancie. Ak túžite po dizajnovej posteli na mieru so štedrým a dostupným úložným priestorom, Ottoman je tá správna voľba.

Zistite viac
Obrázok