Postele na mieru

Na výber vám ponúkame tri základné typy postelí. Postele s tvrdým povrchom, teda Hardtop alebo Hardtop XL, ktoré sa vyznačujú pevnou konštrukciou z masívneho dreva. Typ postelí Boxspring má pružinovú podložku, ktorá matrac ešte viac zmäkčí. Vyberte si Ottoman alebo Storage bed a schovajte všetko, čo nepatrí do voľného priestoru interiéru.

Ku všetkým posteliam si viete vybrať vlastné nožičky, či už drevené alebo kovové rôznych veľkostí a tvarov.

Obrázok

Hardtop/Hardtop XL

Postele s tvrdými povrchmi spĺňajú požiadavky nejedného náročného zákazníka. Ak túžite po masívnej posteli, ktorá bude krásnou dominantou vašej spálne, máme pre vás riešenie na mieru. Základným materiálom našich postelí s tvrdým povrchom je masívne drevo na nožičkách, ktoré budú vo vami určenej výške. Pre výrobu takejto postele používame rôzne typy masívneho dreva a veľmi kvalitné povrchové látky. Tvar či čelo postele upravujeme na mieru. Ak si prajete priestor na uloženie vecí, dorobíme ho aj mimo postele.

Zistite viac

Boxspring

Postele Boxspring sú ideálne pre ľudí, ktorí túžia po čo najviac zmäkčenom matraci. Vďaka tomu, že takáto posteľ má pružinovú podložku, vie matrac ešte viac zmäkčiť, pretože ho odpruží. Výšku postele jednoducho ovplyvníme vďaka nožičkám. Vyberte si nižšiu či vyššiu posteľ a my vám ju radi vyrobíme na mieru. Náš tip je vyššia posteľ, pod ktorou sa dá jednoducho upratovať.

Zistite viac
Obrázok
Obrázok

Storage bed

Základom postelí Storage bed je tvrdá doska. Postele sú vybavené systémom úložného priestoru v podobe zásuviek. Tie si viete nadizajnovať podľa potreby, v počte 1 alebo 2 kusy, s vysúvaním spredu alebo zboku.

Zistite viac

Ottoman

Odložte všetko, čo nepatrí do interiéru a ušetrite miesto v skriniach. Ottoman má známu konštrukciu, vďaka ktorej vrchnú časť postele zdvihnete a v dolnej časti nájdete praktický úložný priestor.

Zistite viac
Obrázok