MATRAC PREMIUM

MATRAC PREMIUM

Skvelá kvalita za úžasnú cenu!

postele s úložným priestorom

Prírodné matrace PREMIUM sú výbornou voľbou, ak si za dostupnú cenu želáte veľa komfortu a kvality. Matrac PREMIUM patrí do kolekcie Westieri SIMPLE, ktorá ponúka kvalitné, ručne vyrobené matrace v dostupných cenových reláciách, ktoré uspokoja aj náročných aj menej náročných zákazníkov a doprajú vášmu telu kvalitný a ničím nerušený spánok. 

Vďaka 1200 taštičkovým pružinám si doprajete pohodlie, ktoré si zaslúžite a užijete si kvalitný spánok. Ručne zbieraná bavlna, doplnená špeciálnou havibond vlnou, ktorá ma veľmi dobré tepelno-regulačné vlastnosti, vám poskytnú nadštandardné zloženie za prijateľnú cenu.

prírodné matrace premium
prírodné matrace premium

Dvojité ručné obšitie obvodu a povrch, ručne prešívaný jednotlivo našitými vlnenými rozetkami, zaručujú príjemný spánok. Matrac má celkovú výšku 28 cm. Po bokoch matraca je našitých osem horizontálnych rukovätí, ktoré uľahčujú manipuláciu. Ponúkame ho v prevedení s tvrdou, stredne tvrdou alebo mäkkou tuhosťou pružín. Prírodné matrace PREMIUM sa svojím zložením a výškou hodia do nejedného luxusného hotela. Potrebujete poradiť so správnym výberom vášho nového matraca a topera na matrac? Neváhajte navštíviť naše showroomy a radi vám poradíme pri výbere správneho matraca.

Technické parametre​

Výplň100% prírodná bavlna zmiešaná s havibond vlnou
Povrchvysoko kvalitná viskózna bavlna
Taštičkové pružiny1200
Hrúbka matraca28 cm
Úpravy2 rady ručného prešívania a prepichovania s vlnenými rozetkami
Úchyty8, pre uľahčenie manipulácie s matracom
OdporúčameTopper z ponuky
Westieri showroom

Showroom OD LightPark
Račianska 90 Bratislava

Po – Pia: 10:00 – 19:00 h.
So – : 10:00 – 18:00 h.

Westieri showroom

Showroom
Hurbanová Ves 122

Po – Ne: Po telefonickej  dohode
+421/ 911 115 119