Doplnky ku kvalitnému spánku

DOPLNKY KU KVALITNÉMU SPÁNKU

Doplnky ku kvalitnému spánku

K naším prírodným matracom a posteliam si môžete dopriať aj na mieru vyrobené spálňové doplnky. K posteliam na mieru Vám vyrobíme čalúnenú lavicu, truhlicu či nočné stolíky podľa Vašich predstáv. Neoddeliteľnou súčasťou každého spálňového setu Westieri sú aj naše vysokokvalitné páperové vankúše a paplóny.

Luxusné lavice, truhlice a nočné stolíky

Vyberte si kvalitnú a originálnu lavicu či truhlicu na mieru, ktorá výborne doplní Vašu spálňu. Tento multifunkčný kus nábytku využijete rôznymi spôsobmi. Môžete na nej sedieť pri obliekaní, alebo ju využiť ako úložný priestor. Čalúnený nočný stolík ako praktický pomocník, je ideálny priestor pre Vašu knihu a nočnú lampu. Vyberte si ten, ktorý sa do Vašej spálne hodí najviac.

Páperové vankúše a periny Vám zabezpečia kvalitný spánok a ráno sa budete budiť príjemne oddýchnutí. Na boľavý krk môžete rozhodne zabudnúť. Vankúš s prírodnou náplňou je vzdušný, ľahký, príjemný na dotyk a ľahko sa tvaruje. Navyše má výrazne dlhšiu životnosť, stály objem a je zdravotne nezávadný. Doprajte si luxusný spánok takmer ako na obláčiku.