Doplnky

Súčasťou každej spálne sú nočné stolíky, ktoré vám vyrobíme v rovnakom čalúnení ako vašu posteľ. Podľa potreby vieme vyrobiť aj led pásy, zásuvky a usb porty, ktoré sú zabudované priamo v stolíkoch. Ako doplnky taktiež ponúkame lavice a truhlice na mieru, ktoré krásne dotvoria dizajn spálne.

Obrázok

Truhlice na mieru

Prepožičajte svojej spálni luxusný vzhľad. S elegantnou truhlicou to bude jednoduché. Môžete si vybrať napríklad truhlicu s prešívaným vekom v štýle Chesterfield. Tento zaujímavý nábytok využijete ako komfortné sedadlo, alebo aj ako úložný priestor na vankúše.

Zistite viac

Lavice na mieru

Doplňte svoj interiér kvalitnou lavicou na mieru. U nás si môžete vybrať poťahovú látku zo širokého spektra vzorkovníkov a k tomu nožičky podľa Vašich predstáv. Umiestnite lavicu na koniec postele, na chodbu, alebo ju môžete použiť ako ďalšie miesto na sedenie v obývačke.

Zistite viac
Obrázok
Obrázok

Nočné stolíky mieru

Nočné stolíky vyrábame z masívneho dreva, vďaka čomu sú veľmi trvácne a robustné. Kompaktná čalúnená skrinka má zásuvky, ktoré sa hladko vysúvajú a poskytujú dostatočný priestor na uloženie menších predmetov, ktoré potrebujete mať na dosah ruky.

Zistite viac

Páperové vankúše

Páperové vankúše Westieri sú vzdušné, ľahké a hrejivé. Okrem toho, že sú príjemné na dotyk, veľmi ľahko sa aj tvarujú. Vankúše sú šité z hustotkanej 100% bavlnenej látky, ktorá bráni prenikaniu peria na povrch a zabraňuje vniku roztočov do vnútra.

Zistite viac
Obrázok
Obrázok

Páperové periny

Páperové periny Westieri vám zabezpečia kvalitný spánok a ráno sa budete budiť príjemne oddýchnutí. Páperie je prírodný materiál a spolu so 100% bavlnou garantuje vysokú znášanlivosť. Udržuje teplotu 4x lepšie ako duté vlákno a má schopnosť prijímať vlhkosť z vášho tela.

Zistite viac