Luxusné matrace

Luxusné matrace

Matrace Westieri

Zaslúžite si kvalitný a komfortný spánok! Luxusné matrace Westieri, ktoré sú z tých najkvalitnejších prírodných materiálov, vám ho doprajú. Spoznajte naše matrace, ktoré sú vyrábané na mieru, podľa vašich snov a očakávaní!

Luxusné matrace: Kolekcia Natur

Otočte si matrac podľa ročného obdobia a vychutnajte benefity zimnej či letnej strany. V letných mesiacoch vás ochladí hodváb, v zime zohreje vlna. Základom matracov kolekcie NATUR sú taštičkové pružiny a vlna s konským vlasom.

Kolekcia matracov Natur Ultimate

Matrace v kolekcii NATUR ULTIMATE sú obohatené o väčší počet pružín. Ideálne pre ľudí, ktorí potrebujú matrac, ktorý sa ešte viac prispôsobí chrbtici. Matrace obsahujú prírodný latex, ktorý veľmi pekne kopíruje tvar tela a je priedušný.

Kolekcia matracov Simple

Ak hľadáte prvý prírodný a prémiový matrac, ktorý bude akýmsi krokom do tohto segmentu, vyskúšajte matrace z kolekcie SIMPLE. Rovnováha medzi cenou a kvalitou nesklame, výdrž matracov je dlhodobá a vy sa konečne vyspíte ako na obláčiku.

Každý matrac je potrebné chrániť, a preto vám ponúkame aj povrchové matrace, čiže toppery. Výhodou je, že ak oblečiete topper, nemusíte prezliekať celý matrac. Predĺžia živnotnosť matracov a prinesú vám pohodlný spánok.