POSTELE NA MIERU

Postele na mieru

Postele Westieri

V tíme Westieri vám radi ponúkneme kvalitné postele na mieru, do ktorých naše matrace perfektne zapadnú. Navrhujeme a vyrábame také postele, ktoré sa hodia do priestoru a spĺňajú predstavy o komforte a oddychu. V našej ponuke nájdete čalunené a dizajnové postele s tvrdým povrchom, box-springové postele či s úložným priestorom. Postele na mieru vyrábame len z masívneho dreva, ktoré krásne vynikne v interiéri a unesie aj matrace väčších rozmerov.

Typy postelí

Na výber vám ponúkame tri základné typy postelí. Postele na mieru s tvrdým povrchom, teda hard-top, ktoré sa vyznačujú pevnou konštrukciou z masívneho dreva. Typ postelí box-spring má pružinovú podložku, ktorá matrac ešte viac zmäkkčí. Vyberte si ottoman alebo storage bed a schovajte všetko, čo nepatrí do voľného priestoru interiéru.

Čelá postelí na mieru

Každý matrac je potrebné chrániť, a preto vám ponúkame aj povrchové matrace, čiže toppery. Výhodou je, že ak oblečiete topper, nemusíte prezliekať celý matrac. Predĺžia živnotnosť matracov a prinesú vám pohodlný spánok.