Luxusné matrace

Vitajte vo svete luxusných matracov na mieru Westieri. Kombinácia dôkladne zvolených prírodných materiálov a dokonalý výrobný postup z nich robí neoddeliteľnú súčasť vášho spánkového kráľovstva. Naše portfólio tvoria kvalitné matrace na mieru Rembrandt, Caravaggio, Monet, Susan, Premium a Comfort. Ako si vybrať ten správny matrac na mieru? Vyskúšaním v našich showroomoch v Bratislave, Michalovciach a Prahe. Najkvalitnejší matrac je totiž ten, ktorý spĺňa vaše osobné kritéria komfortu a funkcionality. Pozrite si ponuku našich prírodných matracov a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme anjeli strážni vášho spánku.

Obrázok

„crème de la crème”

Matrac Rembrandt

Kvalitný taštičkový matrac Rembrandt je créme-de-la-créme značky Westieri. Ponúka luxus a komfort, o ktorom sa vám už nebude iba snívať. Spája 1800 dvojitých individuálnych taštičkových pružín, s jedinečným 3600 micro HD systémom taštičkových pružín. Luxusný prírodný matrac Rembrandt je vyplnený prírodnými materiálmi, ktorými sú napríklad vlna Alpaka a mohér - srsť z angorskej kozy (označovanej aj za diamantové vlákno). Tieto materiály dodávajú matracu trvácnosť. Pridali sme aj konskú hrivu , ktorá z matracu odvádza vlhkosť.

Zistite viac

„najobľúbenejší”

Matrac Caravaggio

Obojstranné matrace vám doprajú kvalitný spánok, ktorý si zaslúžite. Vyznačujú sa letnou a zimnou stranou, ktoré vám dodajú ešte viac komfortu. Otočte si matrac podľa ročného obdobia a budete spať ešte pohodlnejšie. V lete na hodvábe, v zime na vlne. 1800 individuálnych taštičkových pružín zaručí maximálne pohodlie a podporu pre vašu chrbticu.

Zistite viac
Obrázok
Obrázok

„romantický”

Matrac Monet

Luxusný matrac Monet je vstupom do kolekcie obojstranných matracov Westieri. Matrac Monet sa vyznačuje letnou, hodvábnou stranou, ktorá v teplejších mesiacoch príjemne ochladí. Zimná strana je zakončená vlnou, ktorá vás v chladnejších mesiacoch ohreje. Tento matrac má poťah z jemnej damašskej plachtoviny, ktorá je ukončená dvojitým ručným obšitím obvodu.

Zistite viac

„najpružnejší”

Matrac Susan

Matrac Susan sa vyznačuje zvýšeným počtom pružín, ktoré zabezpečia maximálne prispôsobenie matraca vášmu telu. Obsahuje 2400 taštičkových a 4800 HD tabletových pružín. Spolu tvorí až 7200 individuálnych pružín, ktoré vám zabezpečia maximálnu podporu chrbtice a tela.

Zistite viac
Obrázok
Obrázok

„prémiový”

Matrac Premium

Prírodné matrace PREMIUM sú výbornou voľbou, ak si za dostupnú cenu želáte veľa komfortu a kvality. Matrac PREMIUM je kvalitný, ručne vyrobený matrac za dostupnú cenu, ktorá uspokojí aj náročných aj menej náročných zákazníkov a dopraje vášmu telu kvalitný a ničím nerušený spánok.

Zistite viac