Obrázok článku: Nový showroom Westieri: Kráľovstvo zdravého spánku v zajatí luxusu

Nový showroom Westieri: Kráľovstvo zdravého spánku v zajatí luxusu

Ešte donedávna ste nás mohli nájsť na dvoch poschodiach Obchodného domu Lightpark na Račianskej 90 v Bratislave. Od polovice mája sme však pre vás otvorili nové kráľovstvo luxusných matracov na mieru, postelí a zdravého spánku. Adresa zostáva – nájdete nás v OD Lightpark, ale už vo väčších a vzdušnejších priestoroch rovno na prízemí vedľa výťahov. 

Showroom Westieri sa teraz rozkladá na neuveriteľných 190 metroch štvorcových. Čo táto zmena znamená pre vás? Vysoký kvalitatívny štandard, profesionálny personál, celé portfólio spoločnosti pripravené na vaše objavovanie – jednoducho všetko, na čo ste boli zvyknutí aj doteraz, ale väčšie, lepšie, luxusnejšie.

 

Prečo navštíviť náš nový showroom?

 

Dovoľte nám srdečne vás pozvať do nového kráľovstva Westieri. Dve poschodia sme spojili do jedného rozľahlého priestoru, na ktorom nájdete všetko, čo vám pomôže k zdravému a komfortnému spánku. Nechýbajú luxusné posteľné sety, kvalitné luxusné matrace ako aj dostupná kolekcia Bedis by Westieri. Všetko prehľadne naaranžované. Na vlastné oči a dotyk ruky sa môžete presvedčiť o prvotriednosti našich postelí, matracov, preskúmať celé dizajnové portfólio. 

Pri objavovaní vám bude spoločnosť robiť náš personál, ktorý vám je k dispozícii v prípade akýchkoľvek otázok. Či už k nám zavítate s túžbou po novej posteli, alebo hľadáte ten pravý luxusný matrac, naši pracovníci vám pomôžu. Vy nám predstavíte svoje preferencie a potreby a my už vieme, ktorým smerom ukázať.

 

Zavítajte do oázy pokoja

 

V nových priestoroch tiež budete môcť vidieť našu spoluprácu s českou značkou prémiového posteľného prádla GIVILI. Škandinávska dokonalosť a dostupný luxus v jednom, v kombinácii s overenou kvalitou Westieri. Táto symbióza komfortu vás očarí na prvé stretnutie a dobrou správou je, že svoj kúsok zdravého spánku si môžete hneď aj zakúpiť.

Novinkou v našom showroome je vzorová spálňa. Každý detail, každý aspekt, každý dizajnový element tvoria vo výsledku dokonale premyslenú kompozíciu. Kvalitný matrac, luxusná posteľ, elegantné posteľné prádlo – to je kombinácia, ktorej odolá málokto. Možno si hneď aj budete chcieť zdriemnuť!

Naším cieľom bolo vytvoriť oázu pokoja a zdravého spánku, kde sa klienti môžu na vlastné oči a zmysly presvedčiť o tom, že áno, takýto komfort si môžu dopriať aj oni. Dovoľte nám aj touto cestou pozvať vás na návštevu nového showroomu. Bude nám cťou sprevádzať vás na ceste za zdravším, pohodlnejším a sladším spánkom.

 

Vidíme sa na Račianskej 90?