Obrázok článku: Pelech pre psa či mačku – spolupráca s firmou Patroon

Pelech pre psa či mačku – spolupráca s firmou Patroon

Vo Westieri sa venujeme predovšetkým výrobe kvalitných matracov a postelí, vďaka ktorým je váš spánok zdravý a pohodlný. Nadväzujeme však tiež rôzne spolupráce, aby sme vám dokázali ponúknuť vždy niečo extra. Tentokrát potešíme predovšetkým majiteľov domácich miláčikov. Ak je vaším verným spoločníkom psík či mačka, určite chcete, aby aj oni mali svoj malý kúsok raja. Vieme, ako vám s tým pomôcť. Nadviazali sme spoluprácu so slovenskou firmou Patroon, ktorá sa zaoberá ručnou výrobou mimoriadne komfortných pelechov na mieru. Vaši štvornohí miláčikovia si ich ihneď zamilujú.

 

Ako vznikla značka Patroon?

Patroon je dielom slovenského podnikateľa a chovateľa maďarských krátkosrstých stavačov Samuela Dávida. Za značkou stojí zaujímavý príbeh, ktorý sa, ako to už býva, začína pri hľadaní ozajstnej remeselnej kvalityKeď Samuel hľadal pre svojho verného štvornohého spoločníka kvalitný obojok zistil, že ponuka bola na jedno kopyto. Všetky doplnky pre zvieratá si boli podobné, spravidla vyrobené v Číne a bez hlbšej myšlienky. Rozhodol sa teda ísť do toho na vlastnú päsť a vyrobiť niečo, čo ocení každý, kto má domáceho miláčika. Vznikla značka Patroon. Dnes v jej portfóliu nájdete vodítka, obojky, misky, ale aj spomínané pelechy na mieru. A práve tie sú predmetom spolupráce medzi Westieri a prémiovým výrobcom Patroon

Psie pelechy a pelechy pre mačky – na mieru!

Pravidelne dostávame otázky a požiadavky k domácim miláčikom. Medzi najčastejšie patria: sú povrchové látky matracov a postelí odolné voči poškriabaniu? Alebo voči fľakom či vlhkosti? Môžem na matrac pustiť aj svojho psa či mačku? Jedna odpoveď na všetky otázky – áno. Špecifikom našej ponuky je povrchová látka Salida. Vyznačuje sa vyššou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, vrátane škrabancov. Ide teda o perfektnú voľbu, ak máte v domácnosti štvornohého kamaráta a nechávate ho spať po svojom boku na posteli. 

Ak vám však môžeme poradiť, ešte lepšie je nechať vyrobiť vášmu miláčikovi vlastnú „posteľ” na mieru. Máme na mysli, samozrejme, kvalitné pelechy pre psov a pelechy pre mačky značky Patroon. Ak chcete svojim domácim miláčikom dopriať komfort, aký zažívate sami, toto je tá správna voľba. Skvelou správou je, že pelech na mieru od Patroonu môžete do posledného detailu zladiť s vašou posteľou a matracom na mieru. 

Pohodlný spánok pre každého

Pri psích pelechoch a pelechoch pre mačky sú kľúčové rozmery. Musia byť dostatočne veľké a priestranné, aby sa do nich domáci miláčik bez problémov vošiel a mohol sa v nich pohodlne usalašiť. Pelechy značky Patroon sú vyrábané na mieru. Stačí, ak nám prezradíte požadované rozmery a my ich necháme zhmotniť do reality. Majte pritom na mysli, že váš psík či mačka časom vyrastú – najmä ak im kupujete pelech, kým sú ešte malé. Radšej teda rátajte aj s nejakou rezervou. Vzorkovník povrchových látok pelechov pre psov a mačky Patroon je rovnaký, ako pri posteliach Westieri. Odporúčame spomínanú látku Salida, ktorá je odolnejšia voči škrabancom. 

Pelech vášho miláčika tak jednoducho môžete zladiť so svojou posteľou – na výber máte aj úplne rovnakú farbu a odtieň. Táto možnosť určite poteší všetkých milovníkov interiérového dizajnu, ktorí majú radi vizuálnu kompatibilitu.

Príďte si pelech vyskúšať!

Ak si chcete pelechy pozrieť na vlastné oči, resp. dať svojmu miláčikovi možnosť vyskúšať si ich, navštívte jeden z našich dvoch showroomov:

  • OD Lightpark – Račianska 90, Bratislava,
  • Rohanské nábřeží 19 – Praha 8, Karlín.

Vezmite so sebou aj svojho psíka. Rovno vám tak môžeme poradiť aj pri výbere rozmerov. Objednať si pelech pre psa či pelech pre mačku môžete, prirodzene, aj online. Naši predajcovia vám ochotne poradia pri konfigurácii rozmerov a výbere povrchovej látky. 

Doprajte svojmu štvornohému maznáčikovi nezabudnuteľný komfort. Pelechy na mieru od Westieri si zamilujú, len čo sa na nich prvýkrát pohodlne uložia.