TOPPERY NA MATRACE

TOPPERY NA MATRACE

toppery na matrace

Toppery exclusive

Luxusný matrac nie je luxusným bez topperu Exclusive, ktorý sa postará o perfektný spánok. Základom topperu Exclusive je konská hriva, ktorá odvádza vlhkosť. Je obklopená 100% prírodnou bavlnou, ktorá je zmiešaná so Shetlandskou vlnou, s ktorou vám bude príjemne po celý spánok. Je zakončená hodvábom, vďaka ktorému si doprajete luxus.

Topper Exclusive odporúčame k nášmu vlajkovému matracu Rembrandt. Samozrejme, môžete si ho zakúpiť aj samostatne, k akémukoľvek inému matracu. Povrchová úprava je totožná s matracom.

Toppery modern

Topper Modern odporúčame každému, kto si chce kvalitne spríjemniť spánok. Kombinácia vrstiev ručne zbieranej 100% prírodnej bavlny, Shetlandskej vlny a konskej hrivy vám dopraje spánok, o akom ste snívali. Konská hriva sa postará o odvod vlhkosti a vlna o reguláciu tepla.

Pre lepšie pohodlie ponúkame topper Modern k matracu Caravaggio. Topper môžete zakúpiť aj samostatne, k akémukoľvek inému matracu. Povrchová úprava je totožná s matracom.

toppery na matrace
toppery na matrace

Toppery standard

Topper Standard by nemal chýbať na žiadnom matraci. Predlžuje životnosť matraca a prináša pohodlný spánok. Výplň pozostáva z ručne zbieranej 100% prírodnej bavlny, zmiešanej so Shetlandskou vlnou, ktorá má výborné tepelno-regulačné vlastnosti.

Odporúčame ho k matracu Monet a Premium. Topper je možné zakúpiť aj samostatne, k akémukoľvek inému matracu. Povrchová úprava je totožná s matracom.

Westieri showroom

Showroom OD LightPark
Račianska 90 Bratislava

Po – Pia: 10:00 – 19:00 h.
So – : 10:00 – 18:00 h.

Westieri showroom

Showroom
Hurbanová Ves 122

Po – Ne: Po telefonickej  dohode
+421/ 911 115 119