Obrázok článku: Ako prebieha výber luxusného matraca či postele v showroome Westieri?

Ako prebieha výber luxusného matraca či postele v showroome Westieri?

Osobnú skúsenosť nič nenahradí. Platí to predovšetkým pri výbere matracov a postelí. Strávime v nich zhruba tretinu života, je preto veľmi dôležité zvoliť si správne. V duchu tejto filozofie funguje náš showroom v Bratislave. Ide o showroom Westieri, v ktorom vám náš personál ochotne poradí ako vybrať matrac či celú posteľ.

Ako to funguje?

1. Dohodnete si stretnutie alebo prídete svojvoľne

Náš bratislavský showroom nájdete na Račianskej 90 v OC LightPark. Brány máme otvorené každý pracovný deň od 10:00 do 19:00, ale aj v sobotu, pričom zatvárame o hodinu skôr o 18:00.

Máte na výber:

  • prídete vtedy, keď vám to vyhovuje,
  • alebo si dohodnete stretnutie telefonicky či mailom a my vám zarezervujeme termín.

S kvalitným matracom môžete odísť aj po spontánnej návšteve, ale odporúčame vám vopred si dohodnúť stretnutie. V daný deň a čas tak máte istotu, že sa plne budeme venovať iba vám a nebudete musieť čakať v prípade vyššieho počtu záujemcov.

Na návštevu showroomu si rezervujte aspoň hodinu, ak si chcete vybrať celú posteľ na mieru s doplnkami, tak aj viac času.

Prezradíme, že chystáme otvorenie ďalšieho showroomu na pražskom Karlíne, už v novembri tohto roka.

2. Poviete nám o svojich predstavách a návykoch

Ešte pred samotným vyskúšaním našich produktov absolvujete krátky rozhovor s našimi pracovníkmi. V ňom opíšte svoje predstavy o ideálnom matraci či posteli, poviete nám svoje očakávania, cenový horizont, ale priblížite napríklad aj to, v akej polohe spíte.

Tieto informácie sú dôležité preto, lebo na ich základe vám vieme poradiť, ako vybrať matrac, vhodný práve pre vás. Spoločnými silami tak nájdeme také riešenie, ktoré bude šité na mieru vašim predstavám tak, aby ste sa každé ráno budili odpočinutí a pripravení čeliť výzvam dňa.

Ak na niektoré otázky nemáte presnú odpoveď, prípadne máte iba nejasné predstavy o matraci, ostaňte bez obáv. Náš personál vás ochotne usmerní k správnemu rozhodnutiu.

Samozrejmosťou je počas návštevy aj drobné občerstvenie. Chceme, aby ste sa u nás cítili komfortne. 

3. Konfigurácia postele

Ak ste si prišli zaobstarať celý set, tak výber začínate konfiguráciou postele. Všetky naše produkty sú v showroome zoradené tak, aby ste si ich vedeli bez problémov obzrieť a vyskúšať.

Pri posteli sa sústredíme na dva aspekty – technický aj estetický. To znamená, že si s našou asistenciou zvolíte všetky dôležité parametre. Od rozmeru a typu postele, výšky a prípadnom presahu čela, až po povrchovú látku a typ nožičiek. Posteľ na mieru vám musí vyhovovať nielen výzorovo, ale aj funkčne. Vďaka konkrétnym modelom v showroome a vzorkovníkom si viete nakonfigurovať tú svoju, vysnívanú.

Sme pripravení aj na niektoré netradičné požiadavky. Ponúkame aj postele na mieru so vstavanými stolíkmi, USB portami či nabíjacími stanicami a LED pásmi.

4. Výber a test matraca

Pri výbere kvalitného matraca je dôležité vedieť, akú tvrdosť preferujete a v akej polohe spíte. Na základe vašich odpovedí vám vieme odporučiť taký model, ktorý vám prinesie pokojný a zdravý spánok. Ochotne vám vysvetlíme všetky vlastnosti našich prírodných materiálov a nevynecháme ani rady k ich údržbe.

Najdôležitejšia časť, na ktorú sa klienti najviac tešia, je samotný test matraca. Na vami zvolený typ si pohodlne ľahnete, jeho tvrdosť/mäkkosť a komfort si overíte na vlastnej koži. Ideálne ak si ľahnete v polohe, v ktorej aj naozaj spíte. Iba tak bude váš zážitok autentický a výber správny.

Spoločnými silami nájdeme ten pravý luxusný matrac, s ktorým budete bezvýhradne spokojní.

V ponuke máme aj toppery. Tieto ochranné prvky sú pre údržbu a predĺženie životnosti matraca mimoriadne dôležité. Nie každý sa však pre ich kúpu rozhodne hneď. Aj preto ponúkame možnosť zapožičať si topper na doma. Získate tak ďalšiu osobnú skúsenosť predtým, než sa rozhodnete.

5. Vyberiete si doplnky

Okrem postelí a kvalitných matracov ponúkame aj doplnky a ďalšie dôležité súčasti spálne. Nočné stolíky, lavice, prípadne truhlice. Samozrejmosťou sú tiež kvalitné paplóny, vankúše, obliečky, plachty a rôzne chrániče na matrace. 

Radi vám pomôžeme vyskladať si takú spálňu, v ktorej budete spokojne zaspávať a zobudíte sa odpočinutí.

Pri návšteve nášho showroomu vám garantujeme individuálny prístup. Našim cieľom je poskytnúť vám možnosť vyskúšať si naše postele a matrace na vlastnej koži, nakoľko veríme, že iba tak si dokážete spoľahlivo vybrať.

Tešíme sa na vašu návštevu!