Obrázok článku: GIVILI a Westieri – spoločnými silami pre váš spánok

GIVILI a Westieri – spoločnými silami pre váš spánok

Pre zdravý spánok je dôležitý nielen kvalitný matrac Westieri, ale aj celkový komfort, ktorý v posteli máme. Na pohodlie teda vplýva nepochybne aj posteľná bielizeň, pretože aj s ňou je v kontakte naša pokožka. Pri ceste za bezkonkurenčne komfortným a zdravým spánkom neváhame spájať sily s partnermi, ktorí majú rovnaký cieľ. 


Aj z tohto dôvodu nás mimoriadne teší, že vo Westieri sme nadviazali spoluprácu s českým výrobcom prémiových obliečok GIVILI.

 

Ako vznikla značka GIVILI?

 

Za značkou GIVILI hrdo stojí česká podnikateľka Petra Čuřínová. Počas svojho niekoľkoročného pobytu v Dánsku si kládla otázku: akým spôsobom chcem žiť? Inšpirácie v Škandinávii, domove moderného dizajnu, je na rozdávanie a odpoveď na seba nenechala dlho čakať. Slovami samotnej Petry:

Chcem sa obklopiť kvalitou, jednoduchým a nadčasovým designom a udržateľnými materiálmi, ktorých výroba a neskôr aj recyklácia nezaťaží našu planétu. A to platí aj v prípade posteľného prádla.

Po návrate do Českej republiky však narazila na realitu. Nájsť obliečky na vankúše a paplóny, na aké bola v Dánsku zvyknutá, bolo v našich končinách nemožné. A tak založila brand GIVILI.

 

Prečo si GIVILI zamilujete?

 

Filozofia GIVILI stojí na troch pilieroch:

  • Minimalistický dizajn – škandinávska škola je známa svojim apelom na praktickosť a minimalistickými tendenciami. Tieto aspekty sú pevne integrované aj do zemitých tónov obliečok GIVILI, ktoré ladia s každým interiérom. Príjemné odtiene majú upokojujúci účinok a pomáhajú zdravému spánku.
  • Prírodné materiály – GIVILI používa 100% bio bavlnu s najprísnejšou certifikáciou kvality GOTS. Tieto prírodné materiály sú v súlade s najvyššími ekologickými a etickými štandardmi.
  • Obliečky s príbehom – GIVILI poskytuje komfort a pokoj, priestor, kde môžeme iba byť a nechať sa hýčkať. Používaním týchto obliečok myslíte nielen na seba, ale aj na planétu, navyše so silným odkazom na škandinávsku tradíciu.

V portfóliu GIVILI nájdete obliečky na páperové vankúše aj paplóny, či prestieradlá na matrace. Všetky majú spoločnú udržateľnú výrobu z bio bavlny a neopísateľný pocit pri dotyku s pokožkou. Prvotriedna kvalita posteľnej bielizne GIVILI si u našich susedov veľmi rýchlo získala fanúšikov.

 

GIVILI a Westieri

 

S týmito myšlienkami sa vo Westieri plne stotožňujeme. Naše kvalitné matrace sú vyrábané zo 100% prírodných materiálov, plne v súlade s koncepciou udržateľnosti. Naším cieľom je poskytnúť vám maximálny zážitok zo spánku, čo sa týka komfortu, ale aj zdravia. Spoluprácu GIVILI a Westieri ste v praxi prvýkrát mohli vidieť v apríli tohto roku na výstave nábytku v Nitre. Mali ste možnosť na vlastné oči vidieť, ako tieto prémiové obliečky vyzerajú na našich posteliach.  Ak ste na výstave neboli, ostaňte bez obáv. Obliečky GIVILI si môžete pozrieť a priamo vyskúšať aj v našich showroomoch – v OD Lightpark na Račianskej 90 v Bratislave a v Prahe na Rohanskom nábřeží 19.

Samozrejme, ak sa vám posteľná bielizeň GIVILI zapáči, rovno si ju u nás môžete aj objednať. V kombinácii s luxusnými matracmi Westieri tak posuniete svoj zážitok zo spánku na vyššiu úroveň. O tejto dokonalej symbióze sa môžete presvedčiť na vlastné oči v jednom z našich showroomov. Tešíme sa na vás v Bratislave, aj v Prahe.