Obrázok článku: Malá spálňa? Vieme, ako na to

Malá spálňa? Vieme, ako na to

Spálňa je nielen našou oázou pokoja a miestom, kde dobíjame baterky, ale tiež miestom, kde si odkladáme svoje odevy a poklady. Úložný priestor je teda nie voliteľným doplnkom, ale skôr nevyhnutnosťou. Aké je však vhodné riešenie malej spálne?

Odpoveď je jednoduchá – posteľ na mieru, alebo posteľ s úložným priestorom

V tomto texte si povieme niečo o tom, prečo ide oboje predstavujú skvelú voľbu do miestnosti, kde priestor hrá proti vám.

Vyťažte z miesta maximum

Dominantou spálne je, nepochybne, posteľ.

Bez nej by sme túto miestnosť nemohli nazvať spálňou, pretože práve posteľ jej prepožičiava hlavnú funkciu. Okrem nej však spravidla v tejto miestnosti mávame aj rôzne skrine, poličky, nočné stolíky, samozrejme aj dekorácie a doplnky.

Čo však robiť vtedy, ak spálňa ponúka iba obmedzenú metráž? V takom prípade je potrebné rozmýšľať ekonomicky a predovšetkým prakticky

Do naozaj malej spálne sa zvyčajne nevojde ani len polička, nie to ešte vstavaná skriňa, prípadne jej voľne stojaca alternatíva. Ale nejaký priestor na odkladanie odevov, prípadne iných vecí, potrebujete tak či tak.

Praktickým riešením je kúpiť si posteľ, ktorá ponúka aj úložný priestor. Nemá tak iba jednu funkciu, ale hneď dve. Jej prínos ocenia najmä vlastníci bytov, ktorí majú v spálni naozaj iba limitovaný priestor.

Práve používaním postele s úložným priestorom vyťažíte aj z obmedzeného miesta maximum. Nemusíte pri tom robiť kompromisy pri kvalite – pozrite si ponuku našich luxusných postelí na mieru v rámci ktorej ponúkame aj riešenia so štedrým úložným priestorom. 

NÁŠ TIP: nevojde sa vám do spálne skriňa, ale miesto na úložnú truhlicu by sa našlo? Výborne. Radi vám vyrobíme elegantnú truhlicu na mieru, zladenú s vašou luxusnou posteľou. Dodatočný úložný priestor môžete využiť napríklad na odkladanie vankúšov, či drobných predmetov. 

Postele s úložným priestorom od Westieri

V našej ponuke nájdete hneď dve postele, ktoré sú vďaka úložnému priestoru vhodným riešením pre malé spálne:

  • storage bed – posteľ na mieru so šuflíkmi, ktoré môžete vysúvať z boku, alebo spredu, podľa toho, kde máte viac miesta;
  • ottoman – posteľ na mieru so známou konštrukciou, pri ktorej sa k úložnému priestoru dostanete nadvihnutím jej vrchnej časti.

Naše luxusné postele na mieru si jednoducho prispôbíte dimenziám vašej spálne – radi vám pri objednávke pomôžeme. Rozumieme, že niekedy priestor hrá proti vám. To však neznamená, že by ste si mali odopierať zdravý a kvalitný spánok – riešenie sa vždy dá nájsť.

Výhodou našich postelí na mieru je, že tam, kde končí matrac, končí aj posteľ – matrac je na posteli položený, nie vsadený do nej. Nič z nich teda neprevisuje, navyše naše postele majú oblé rohy, čo znamená, že nehrozí riziko poškriabania či obitia nôh. 

Ak si teda napríklad objednáte posteľ na mieru s rozmermi 160×200 centimetrov – to je presne to, čo dostanete. Nemusíte riešiť rezervu pre okraje či orámovanie postele. 

NÁŠ TIP: nie ste si istí, či sa vám do spálne vojde luxusná posteľ od Westieri? Napíšte nám rozmery miestnosti a my vám dáme vedieť, aké riešenie je pre vás najvhodnejšie. Radi vám tiež vyrobíme manželskú posteľ z dvoch kusov, čo výrazne uľahčí montáž/demontáž. 

Ak sa ešte pred kúpou chcete o kvalite našich postelí s úložným priestorom presvedčiť na vlastné oči, navštívte jeden z našich dvoch showroomov:

  1. OD Lightpark, Račianska 90, Bratislava,
  2. Rohanské nábřeží 19, Praha 8 – Karlín.

Na mieste si tiež môžete pozrieť naše doplnky a samozrejme aj kvalitné slovenské matrace na mieru značky Westieri. 

Prečítajte si náš blog o tom, ako prebieha výber luxusného matraca či postele v našich showroomoch

Tešíme sa na vašu návštevu!