Obrázok článku: Novinky od Westieri – čelá postelí a zabudované stolíky

Novinky od Westieri – čelá postelí a zabudované stolíky

Ako ste si už zvykli, svoje matrace a postele na mieru od Westieri si môžete prispôsobiť presne podľa seba. Veľkostne, materiálovo, komfortom či dizajnom. V duchu personalizácie pokračujeme aj naďalej a radi by sme vám predstavili nové čelá postelí a taktiež atraktívne drevené odtiene zabudovaných stolíkov.

Všetky novinky a najaktuálnejšie spálňové zostavy môžete vidieť v našich showroomoch, v OD Lightpark na Račianskej 90 v Bratislave, v Michalovciach na Sama Chalupku 2a, aj v Prahe 8 – Karlíne, na Rohanskom nábreží 19. 

Tešíme sa na vašu návštevu!

Nové čelá postelí – na čo sa môžete tešiť?

Naše portfólio čiel sme rozšírili o 5 elegantných prírastkov, konkrétne Brighton, Windsor, Newcastle, Leicester a York.

Tak ako doteraz, aj pri týchto dizajnoch si ich viete rozmerovo prispôsobiť podľa seba – či už do výšky, šírky, presahu, či s ohľadom na zabudované stolíky.

Samozrejme platí, že vami zvolené čelo odejeme do takej povrchovej látky, akú si vyberiete. Nie je teda problém zladiť ho so zvyškom vašej luxusnej postele na mieru

Chcete vidieť nové čelá na vlastné oči? Navštívte jeden z našich showroomov a nadizajnujte si posteľ snov – vrátane čela, aké by potešilo aj kráľa. 

Zabudované nočné stolíky – drevo

Hoci zabudované nočné stolíky nie sú priamo novinkou v našom portfóliu, sortiment sme rozšírili prostredníctvom nových druhov driev. Od matných, cez elegantne štruktúrované, až po lesklé – vyberie si naozaj každý.

Svoj stolík – drevený či čalúnený – si bez problémov zladíte so zvyškom postele. Náš nový vzorkovník ponúka viac než 50 odtieňov a typov dreva na výber.

Samozrejme, prispôsobiteľné sú aj ďalšie aspekty týchto stolíkov. Vy si špecifikujete rozmery, či počet šuflíkov podľa toho, ako vám to vyhovuje.

Vedeli ste, že k nočným stolíkom vám radi dorobíme aj elektrické prípojky a zásuvky? Máte možnosť vybrať si aj USB konektory, vypínač na lampu, či dokonca elegantné LED podsvietenie na senzor. 

Chcete sa o novinkách v portfóliu Westieri dozvedieť viac, prípadne si ich naživo pozrieť?

Najlepšie urobíte, ak navštívite jeden z našich showroomov. Náš kvalifikovaný personál vám pomôže pri výbere, zodpovie akékoľvek otázky a pomôže vám vyskladať si spálňu snov. Či hľadáte luxusný matrac na mieru, kvalitnú posteľ, alebo doplnky – u nás ste vždy na správnej adrese.