Obrázok článku: Babie leto vo Westieri: Zľava až do 20% a Expresné dodanie matracov

Babie leto vo Westieri: Zľava až do 20% a Expresné dodanie matracov

Babie leto sa vo Westieri nesie v znamení výnimočných ponúk. Rozhodli sme sa potešiť našich klientov expresným dodaním obľúbených luxusných matracov a zľavami až do výšky 20 % na posteľné sety. 

Garantované dodanie matracov už do 3 týždňov

Túžite po matraci, ktorý bude vyrobený z prírodných materiálov a jeho tuhosť prispôsobená Vašim požiadavkám? Máme dobré správy. Matrac na mieru môžete mať vo svojej spálni už čoskoro, pretože jeho dodanie nemusí byť vôbec zdĺhavé. Keďže sme výrobu presunuli na Slovensko, nové matrace vám prinesieme už do 3 týždňov.

V expresnom dodaní garantujeme matrace v najobľúbenejších veľkostiach:

✨ 90 x 200cm

✨ 160 x 200cm

✨ 180 x 200cm

✨ 200 x 200cm

So špeciálnou ponukou ešte nekončíme! 

Radi by sme vám dopriali kvalitný spánok. Predsa len v posteli trávime priemerne až jednu tretinu nášho života. Rozhodli sme sa, že až do konca októbra platia na posteľné sety z dielne Westieri zľavy až do výšky 20 %. Vyberte si novú luxusnú posteľ alebo matrac z kvalitných prírodných materiálov vyrobený na mieru. Vaše telo túto kúpu ocení a poďakuje sa Vám.

Akcia platí do konca októbra

Na čo čakať, ak môžete mať doma matrac vyrobený z najkvalitnejších materiálov už o pár týždňov a za zvýhodnenú cenu? Ponuka expresného dodania matracov a zľavy do výšky 20 % platí do 31.10.

Ak Vás naša aktuálna akcia a expresné dodanie matracov zaujalo, neváhajte a navštívte náš showroom v LightParku, kde môžete matrace a postele pred samotnou kúpou otestovať.