Obrázok článku: Personalizujte si svoju posteľ či matrac na mieru krásnymi výšivkami

Personalizujte si svoju posteľ či matrac na mieru krásnymi výšivkami

To, že matrace z prírodných materiálov Westieri si dokážete rozmerovo a komfortom prispôsobiť na mieru, už viete. Je to základný predpoklad toho, aby ste sa na nich vyspali pohodlne a zdravo. Vedeli ste však, že matrace na mieru, ale aj postele na mieru z našej dielne si môžete ešte aj dodatočne personalizovať krásnou výšivkou s vlastným textom?

A úplne bezplatne!

Výšivka na rúčke matraca na mieru

Už len samotná kúpa luxusných matracov z našej ponuky vám dodá pocit výnimočnosti. Získavate prvotriednu kvalitu od slovenského výrobcu, vďaka ktorej bude spať „ako v bavlnke“. Používame výhradne 100 % prírodné materiály, pretože si zaslúžite iba to najlepšie. Určite kúpou matracu vo Westieri získavate aj jedinečný kus, ktorý je vyrobený len pre vás, nakoľko luxusné matrace šijeme ručne a rozmerom sa vieme prispôsobiť každej vašej požiadavke. 

Svoj matrac na mieru si však môžete personalizovať ešte aj elegantnou výšivkou na jeho rúčke. Matrac ich má dohromady 8, a my vám ponúkame možnosť zvečniť svoje meno, prípadne meno vášho partnera či detí alebo čokoľvek, čo personalizuje váš matrac a dodá mu punc originality. Je len na vás, či si zvolíte nápis na jednej alebo na všetkých štyroch rúčkach. Vo výsledku sa môžete tešiť so svojho personalizovaného luxusného matracu.

Čalúnenie postele na mieru

Takáto personalizácia je možná, samozrejme, aj na posteliach na mieru z našej ponuky. Pýtate sa, kde je výšivka umiestnená?

Rovno na čele postele! Prípadne si môžete vybrať prakticky akúkoľvek čalúnenú časť a my vám do nej radi vyšijeme text, prípadne meno podľa vašich predstáv.

Všetky naše postele aj matrace na mieruručne vyrábané, prispôsobené vašim požiadavkám a potrebám. Už len to z nich robí unikáty, aké inde nenájdete. Ak si ich navyše personalizujete ešte aj krásnou výšivkou, znásobíte tak pocit výnimočnosti. 

Ako sme už uviedli – táto personalizácia je úplne bezplatná!

Navštívte náš showroom 

Chcete si aj vy dopriať zdravý a pohodlný spánok v na mieru prispôsobenom luxuse?

Navštívte jeden z našich dvoch showroomov:

  • OD Lightpark, Račianska 90, Bratislava,
  • Sama Chalupku 2a, Michalovce
  • Rohanské nábřeží 19, Praha 8 – Karlín.

Náš personál vám ochotne predstaví všetky dostupné riešenia pre vašu spálňu. Naše portfólio zahŕňa, okrem širokého výberu luxusných matracov na mieru a postelí, aj posteľné prádlo, úložné truhlice, lavice, či vankúše a periny. Všetko pre to, aby ste sa vyspali do ružova.

Matrace si môžete v našich showroomoch samozrejme aj vyskúšať, spoločne s našimi pracovníkmi si vyberiete riešenie na mieru, vrátane rozmerov a tvrdosti pružín. 

Ak máte záujem, vieme vám navrhnúť dokonca celú spálňu. V spolupráci s interiérovým dizajnérom si pripravíte svoje vlastné spánkové kráľovstvo.

Tešíme sa na vašu návštevu!