Obrázok článku: 6 Dôvodov prečo nabudúce určite navštíviť Westieri na výstave

6 Dôvodov prečo nabudúce určite navštíviť Westieri na výstave

Ako anjeli strážni vášho spánku sa pravidelne zúčastňujeme rôznych výstav a veľtrhov. Našou misiou nie je iba odprezentovať náš sortiment, ale ľuďom tiež ukázať, že si zaslúžia mať doma vlastné spánkové kráľovstvo. 

Pri každej takejto účasti sa snažíme návštevníkom ponúknuť zážitok, na ktorý sa nezabúda. Na základe pozitívnych ohlasov usudzujeme, že sa nám to darí! Čo je tajomstvom nášho úspechu? 

Týchto 6 dôvodov, pre ktoré by ste na našej ďalšej výstave nemali chýbať ani vy.

1. Špecializovaný tím 

Sme hrdí na náš odborný personál, ktorý zabezpečí, že každý jeden návštevník dostane osobitnú pozornosť. 

Náš tím zahŕňa skúsených predajcov, výrobcov, ako aj milé hostesky. Každý jeden člen je na výstave k vašim službám, pripravený pomôcť vám a odpovedať na vaše otázky pri ceste za kvalitným spánkom

S ich pomocou môžete preskúmať rôzne konfigurácie a vizualizácie spalňových setov Westieri. Pri konzultácii si môžete navoliť luxusný matrac na mieru, posteľ na mieru, jej čelo, periny aj vankúše. Radi vám pomôžeme vyskladať si svoje ideálny spánkový raj.  

Dbáme mimoriadny dôraz na to, aby vaša návšteva bola ako informatívna, tak príjemná.

P.S.: na našom stánku vám radi ponúkneme aj perfektnú kávu, prípadne aj prosecco. 

2. Predstavenie noviniek 

Každá výstava je pre nás zároveň príležitosťou predstaviť vám naše inovácie a horúce novinky. Vždy sa máte na čo tešiť. 

Či už ide o nový dizajn čela postele, prémiový luxusný matrac, jedinečné látkové materiály alebo vzrušujúce spolupráce, ako prví sa o nich dozvedia návštevníci veľtrhov. Určite sa teda oplatí zastaviť sa. 

Napríklad našu dcérsku značku Bedis by Westieri, či partnerstvo s prémiovou značkou posteľného prádla Givili sme predstavili práve na výstavách. 

3. Atraktívne ceny nových konfigurácií

Jedným z najväčších lákadiel našich výstav sú exkluzívne ceny. Možno prídete iba pozrieť, ale odídete s novým kvalitným slovenským matracom či posteľou na mieru.

Návštevníci majú možnosť využiť zvýhodnené ceny alebo získať luxusné darčeky pri vytváraní štandardných nových konfigurácií. Pri celom procese vám, samozrejme, radi pomôžeme a spoločne potenciálne nájdeme riešenie šité na mieru vašim potrebám. 

Nepremeškajte šancu získať kvalitné slovenské matrace a ďalšie výrobky za exkluzívne výstavné ceny. 

4. Špeciálne ponuky 

Postele starostlivo vyberáme a vyrábame špeciálne pre výstavu a ponúkame ich za špeciálne akciové ceny. Často ide o úplne nové modely, čerstvo vyrobené, ktoré ešte nie sú vystavené v našich showroomoch. 

Môžete byť dokonca medzi prvými na Slovensku a v Česku, ktorí budú mať prémiovú posteľ na mieru, prípadne luxusný matrac z novej série. 

5. Široká ponuka nábytku 

Výstavy nábytku sú perfektným spôsobom, ako jednou návštevou zariadiť pokojne aj celý svoj byt. My vám pomôžeme so spánkovým kráľovstvom, ale na veľtrhoch nájdete aj iných predajcov a výrobcov. 

Platí, že akciové ponuky a zľavy sú často platné iba na takýchto výstavách. Na jednom mieste máte pekne pohromade sortiment rôznych výrobcov. Ide teda o unikátnu príležitosť, ako si zariadiť hoci aj celú domácnosť a za zvýhodnené ceny. 

6. Zdroj inšpirácie

Aj keď neplánujete nakupovať nábytok či zariaďovať domácnosť, výstavy sú studnicou inšpirácie. Sú perfektným miestom pre každého, kto sa zaujíma o interiérový dizajn a svet nábytku

Lepšiu príležitosť ako objaviť nové nápady, spoznať trendy a dozvedieť sa o svete dizajnu nájdete len ťažko. Veľakrát sa dozviete aj to, čo ste predtým nevedeli. Takéto skúsenosti neskôr viete zúročiť, keď budete nábytok aj reálne kupovať, prípadne zariaďovať nejakú miestnosť vo vašej domácnosti. 

Svet kvalitného spánku na dosah ruky 

Výstavy sú viac než len prehliadkou nábytku. 

Predstavujú komplexný a neopakovateľný zážitok, spájajúci exkluzívne ponuky, predstavenie nových produktov a príležitosť stretnúť sa a diskutovať s profesionálmi. A možno si aj pochutnať na káve. 

Či už plánujete nákup, hľadáte nápady do budúcnosti alebo inšpiráciu pre interiérový dizajn, výstava je tým pravým miestom. 

O všetkých našich účastiach na veľtrhoch a podobných nábytkárskych eventoch vopred informujeme na sociálnych sieťach. Sledujte nás a nič podstatné vám neunikne.