Obrázok článku: Luxusné matrace Westieri už aj v Prahe! Navštívte náš showroom

Luxusné matrace Westieri už aj v Prahe! Navštívte náš showroom

Naši slovenskí klienti už vedia, že ak hľadajú prvotriedne matrace na mieru z prírodných materiálov, tak na našej adrese nájdu len to najlepšie. My sa však pozeráme aj za horizont, naším cieľom je dopriať sladký a luxusný spánok čo najväčšiemu množstvu ľudí. Pred časom sme teda urobili významné rozhodnutie – expandovali sme aj na český trh.

V Prahe – Karlíne na Rohanskom nábreží 19 sme ešte v decembri 2022 otvorili showroom, kde si naši zahraniční klienti (ale aj expati!) môžu na vlastnej koži vyskúšať, aký komfort dokáže sprostredkovať luxusný matrac na mieru

Čo nájdete v pražskom showroome?

Ak ste už niekedy navštívili náš showroom v Bratislave, tak presne viete, čo môžete čakať aj od toho pražského. Prvotriedny zákaznícky servis, široký výber pre vaše spálňové kráľovstvo a hlavne osobnú skúsenosť s prvotriednou kvalitou.

V našom pražskom showroome nechýba ani naša obľúbená kolekcia Bedis by Westieri, pozostávajúca z kvalitných matracov z prírodných materiálov a postelí na mieru. Vyskúšať si tiež môžete páperové paplóny a vankúše, vďaka ktorým spíte akoby na obláčiku.

Určite poteší aj široký výber doplnkov do vašej spálne. Máte tiež možnosť pozrieť si jednotlivé čelá postele, povrchové látky a všetko ostatné, čo vám pomáha na ceste za kvalitným, zdravým a luxusným spánkom

Po celý čas vašej návštevy je vám k dispozícii náš personál. Poradíme vám pri výbere, usmerníme, zodpovieme akékoľvek otázky. Pomôžeme vám vybudovať spánkové kráľovstvo, do ktorého sa budete radi vracať.

Navštívte Westieri na výstave!

Okrem showroomu však v Českej republike chystáme aj ďalšie aktivity. 

Jednou z najočakávanejších bude v tomto roku účasť na veľtrhu FOR INTERIOR Prague, ktorý sa bude konať 11. až 14. apríla 2024 v hale PVA Expo Praha.

V našom stánku nájdete okrem prvotriednych matracov na mieru či kvalitných postelí a doplnkov aj novinky, ktoré ste predtým nemali možnosť vidieť.

NÁŠ TIP: prečítajte si náš blog, v ktorom opisujeme 6 dôvodov, prečo navštíviť Westieri na výstave. A potom si v kalendári poznačte dátumy 11. až 14. apríla a vidíme sa v Prahe!

Či už sa rozhodnete pre návštevu nášho showroomu na Rohanskom nábreží 19 v Prahe – Karlíne, alebo sa stretneme na výstave FOR INTERIOR Prague, vedzte, že robíte krok k zdravému a luxusnému spánku.

Ak máte záujem o akékoľvek informácie, prípadne poradenstvo k výberu luxusných matracov a postelí, neváhajte nás kontaktovať

Sme Westieri, anjeli strážni vášho spánku.