Obrázok článku: Topper na matrac – zlepší pohodlie a predĺži životnosť

Topper na matrac – zlepší pohodlie a predĺži životnosť

Luxusné matrace na mieru Westieri sú synonymom komfortu. Telu poskytujú perfektnú oporu a vďaka prírodným materiálom regulujú teplotu a vlhkosť. Skrátka, spíte na nich ako králi a kráľovné.

 

Avšak tento komfort (a zároveň životnosť svojho luxusného matraca na mieru) môžete posunúť ešte o úroveň vyššie. Ako, pýtate sa? Použitím topperu, resp. vrchného matraca. Možno sa aj tu naskytá otázka – čo je to topper? Ide o anglické slovíčko, ktorým označujeme ďalší, vrchný matrac, ktorý umiestnime na hlavný, podkladový. 

 

Topper na matrac – komfort nad rámec

Naše luxusné matrace na mieru vyrábame tradičnou metódou, pričom našou prioritou je sprostredkovať vám pohodlný a zdravý spánok. Predsa len, v posteli trávime viac než tretinu našich životov. 

Tento komfort však môžete ešte vylepšiť a to práve použitím toppera. Nemal by chýbať na žiadnom matraci. Tým, že rozmaznáva vaše telo vám spánok spríjemní ešte o čosi viac. Ráno budete vstávať oddýchnutí a pripravení na nový deň.  Kvalitný topper na matrac je vyrobený z prírodných materiálov – vo Westieri používame hodváb, konskú hrivu, 100 % bavlnu a shetlandskú vlnu. 

Tie pomáhajú regulovať teplotu a udržiavať tak komfort pri spánku počas celého jeho trvania. Topper v kombinácii s luxusným matracom z prírodných materiálov odvádzajú teplo z tela von do prostredia, nehrozí teda prehrievanie a opakované budenie sa. Okrem tepla odvádzajú prírodné materiály topperov aj vlhkosť. To tiež prispieva k regulácii telesnej teploty počas spánku. 

 

Predĺži životnosť vášho luxusného matraca

Kvalitný matrac na mieru je investícia, ktorá v ideálnom prípade vydrží aj 10, 15 rokov. Za predpokladu, že sa oň patrične staráte. Významnou súčasťou tejto starostlivosti je aj používanie topperov, vrchných matracov.

Fungujú totiž ako ďalšia ochranná vrstva. Znižujú priamy tlak, ktorý je vyvíjaný na matrac, bránia jeho nadmernému opotrebovaniu a predĺžujú jeho životnosť.  Okrem toho nami používané prírodné materiály sú hypoalergénne a antibakteriálne. Matrace a toppery sú tým pádom odolnejšie voči prachovým roztočom, ale aj rôznym iným nečistotám. Opäť vlastnosť, ktorá predlžuje ich životnosť a zvyšuje návratnosť vašej investície.

Samozrejme, tieto charakteristiky ocenia aj alergici, prípadne astmatici a ľudia s respiračnými ochoreniami. Prírodné materiály totiž garantujú čistejší spánok. Dráždivé častice a mikroorganizmy sa vďaka kvalitnej povrchovej látke nedostanú do vnútra matraca a neusadzajú sa tam. 

 

Ako používať toppery Westieri?

Naše toppery jednoducho položíte na svoj luxusný matrac. Ešte predtým ako matrac, tak topper oblečiete do samostatných plachiet. Nič viac, všetko je pripravené na komfortný spánok. Nie je potrebné nijako ich upevňovať gumičkami či popruhmi.

K dispozícii máte na výber z troch vrchných matracov: Exclusive, Modern a Standard. Môžete ich používať v kombinácii s ktorýmkoľvek matracom na mieru z našej ponuky, ich povrchová úprava je totožná.

Výhodou topperu na matrac je skutočnosť, že ho jednoducho môžete dať dole. Ak sa napríklad rozhodnete spať priamo na podkladovom matraci, topper jednoducho zložíte, všetko je hotové za niekoľko desiatok sekúnd. 

Okrem našich luxusných matracov na mieru a topperov si tiež nezabudnite pozrieť našu ponuku páperových perín a vankúšov. Komfort pri spánku nimi posuniete do nových výšin. 

Používanie toppera na matrac je múdre rozhodnutie – z hľadiska komfortu aj ekonomických dôvodov. Citeľne zvyšuje kvalitu spánku vášho spánku, reguluje teplotu a vlhkosť. Okrem toho chráni podkladový matrac a predlžuje jeho životnosť. 

 

Ak si nie ste istí, ktorý vrchný matrac je pre vás najlepšou voľbou, neváhajte nás osloviť. Radi vám pri výbere pomôžeme.